Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
27
czer

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie wielkopolskim w 1 kwartale 2024 r. – wyniki wstępne

Według wstępnych wyników Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności w 1 kwartale 2024 r., wielkopolskie zajmowało 4. lokatę wśród województw pod względem wielkości wskaźnika zatrudnienia oraz współczynnika aktywności zawodowej. Stopa bezrobocia ukształtowała się na poziomie niższym od notowanego w kraju.
Czytaj dalej
27
czer

Warunki mieszkaniowe w województwie wielkopolskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Publikacja Warunki mieszkaniowe w województwie wielkopolskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 koncentruje się przede wszystkim wokół tematyki związanej z infrastrukturą mieszkaniową. Dostarcza informacji o budynkach zlokalizowanych na obszarze województwa wielkopolskiego w momencie spisu, tj. 31 marca 2021 r., oraz o znajdujących się w nich mieszkaniach.
Czytaj dalej
27
czer

Rodziny w województwie wielkopolskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Publikacja Rodziny w województwie wielkopolskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 podejmuje tematykę gospodarstw domowych i rodzin, koncentrując się na ich charakterystyce demograficznej i społecznej.
Czytaj dalej
Do góry