Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
2
wrz

Powszechny Spis Rolny 2020 - wyniki ostateczne w województwie wielkopolskim – część II

Według ostatecznych wyników PSR 2020 wielkopolskie, przodujące w hodowli zwierząt gospodarskich, zajmowało czołowe pozycje pod względem liczby i wielkości specjalistycznych budynków inwentarskich. W regionie wykazano m.in. najwięcej chlewni w kraju. Dominację w uprawie głównych ziemiopłodów potwierdził stan infrastruktury przeznaczonej do ich przechowywania i magazynowania. Wielkopolskie dysponowało m.in. maksymalną w kraju liczbą silosów zbożowych i paszowych oraz największą pojemnością kopców ziemnych i technicznych z napowietrzaniem. W stosunku do poprzedniego spisu odnotowano wzrost zużycia nawozów mineralnych (NPK), a także wapna nawozowego.
Czytaj dalej
6
wrz

Biuletyn statystyczny Poznania (2 kwartał 2022)

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą miasta Poznania m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, finansów przedsiębiorstw, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego.
Czytaj dalej
27
wrz

Stan i ochrona środowiska w województwie wielkopolskim w 2021 r.

28
wrz

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego - sierpień 2022 r.

29
wrz

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie wielkopolskim w II kwartale 2022 r.

29
wrz

Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie wielkopolskim w 2021 r.

30
wrz

Koniunktura gospodarcza w województwie wielkopolskim we wrześniu 2022 r.

Do góry