Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Warunki życia ludności w województwie wielkopolskim w 2013 r.

12.02.2015
Publikacja „Warunki życia ludności w województwie wielkopolskim” jest opracowaniem cyklicznym przedstawiającym kształtowanie się zmiennych charakteryzujących różne obszary społeczno-gospodarcze. W podobnej formie redakcyjnej, jako opracowanie tabelaryczno-analityczne, publikacja ukazuje się od roku 2004.
Czytaj dalej

Działalność gospodarcza podmiotów z kapitałem zagranicznym w województwie wielkopolskim w 2013 r.

11.02.2015
Podmioty z udziałem kapitału zagranicznego, pracujący w podmiotach z udziałem kapitału zagranicznego, struktura kapitałowa podmiotów z kapitałem zagranicznym, kategorie finansowe podmiotów.
Czytaj dalej

Badanie Spójności Społecznej (BSS)

02.02.2015
Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w terminie 02.02. – 20.04.2015 r. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzone Badanie Spójności Społecznej (BSS), którego celem jest dokonanie wszechstronnej oceny poziomu życia Polaków.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego - grudzień 2014

29.01.2015
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa wielkopolskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie wielkopolskim w styczniu 2015 r.

29.01.2015
Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie wielkopolskim ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym oceniają w styczniu optymistycznie, lepiej niż w grudniu. Diagnozy i prognozy dotyczące portfela zamówień, produkcji i sytuacji finansowej są korzystne, lepsze od formułowanych w ubiegłym miesiącu. Zatrudnienie może utrzymać się na dotychczasowym poziomie. Przedsiębiorcy przewidują, że ceny wyrobów przemysłowych mogą nieznacznie rosnąć, nieco szybciej niż oczekiwano przed miesiącem.
Czytaj dalej
1    42  43  44  45  46  47  48  49  50 
Do góry