Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Województwo Wielkopolskie 2016. Podregiony, Powiaty, Gminy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.12.2016
Częstotliwość wydania: Roczna

Urząd Statystyczny w Poznaniu przekazuje Państwu najnowszą edycję publikacji Województwo Wielkopolskie. Podregiony – Powiaty – Gminy. Z liczbowej charakterystyki jednostek podziału terytorialnego tworzących województwo wielkopolskie wyłania się obraz aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej regionu. W bieżącym, siedemnastym już wydaniu niniejszej publikacji, statystyczny opis wielkopolskich gmin, powiatów i podregionów dotyczy roku 2015.

Zarówno pod względem konstrukcji, jak i zawartości merytorycznej, tegoroczne wydanie nie różni się od poprzedniej edycji. Publikację otwierają tablice przeglądowe, które przedstawiają wybrane dane o województwie, dostarczają też informacji o pozycji, jaką w określonych dziedzinach zajmują poszczególne powiaty i podregiony. Zasadniczą część opracowania stanowią tablice dziedzinowe, zgrupowane w 16 działach tematycznych, prezentujące bieżące wyniki w możliwie najszerszym ujęciu przestrzennym.

DOSTĘPNE WERSJE:
książkowa, elektroniczna (PDF, XLS, CD-ROM)

Przekroje: podregiony, powiaty, miasta na prawach powiatu, gminy
Do góry