Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

41. Ogólnopolski Rajd Statystyków

28.05.2018
41. Ogólnopolski Rajd Statystyków
Czytaj dalej

Publikacja Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego w 2017 r.

21.05.2018
Publikacja, która trwale wpisała się w kalendarz wydawniczy Urzędu Statystycznego w Poznaniu, zawiera obszerny przegląd najnowszych danych statystycznych dotyczących województwa wielkopolskiego, ujętych w 12 rozdziałów tematycznych: ludność, rynek pracy, wynagrodzenia, świadczenia społeczne, ceny towarów i usług konsumpcyjnych, rolnictwo, przemysł, budownictwo, budownictwo mieszkaniowe, rynek wewnętrzny, wyniki finansowe przedsiębiorstw oraz nakłady inwestycyjne
Czytaj dalej

Statystyczne badania ankietowe - maj 2018

01.05.2018
Urząd Statystyczny w Poznaniu prowadzi badania ankietowe na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dane statystyczne są wykorzystywane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej i gospodarczej województwa, stanowią również podstawę do podejmowania strategicznych decyzji ekonomicznych, społecznych i administracyjnych na wszystkich szczeblach zarządzania.
Czytaj dalej

Publikacja Struktura wynagrodzeń według zawodów w województwie wielkopolskim w październiku 2016 r.

30.04.2018
Niniejsza publikacja dostarcza podstawowych informacji o strukturze zatrudnienia w podmiotach gospodarki narodowej oraz ukazuje kształtowanie się przeciętnych wynagrodzeń brutto w zależności od cech społeczno-zawodowych pracowników (m.in. płci, wieku, stażu pracy, wykształcenia, zawodu) oraz cech charakteryzujących zakłady, w których są oni zatrudnieni (takich jak: sektor własności, wielkość, rodzaj działalności), a także przedstawiają rozkład badanej zbiorowości pracowników według wielkości wynagrodzeń.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego - marzec 2018 r.

30.04.2018
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa wielkopolskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych wykresów i kartogramów.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Popyt na pracę w województwie wielkopolskim w 2017 r.

30.04.2018
Badanie popytu na pracę, realizowane na formularzu Z-05, prowadzone jest w ramach programu badań statystycznych statystyki publicznej. Obejmuje ono podmioty gospodarki narodowej o liczbie zatrudnionych 1 lub więcej. Badanie ma charakter reprezentacyjny i przeprowadzane jest z częstotliwością kwartalną.
Czytaj dalej
1    60  61  62  63  64  65  66  67  68    79
Do góry