Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Sytuacja na rynku pracy w województwie wielkopolskim w latach 2008–2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 13.06.2013

Publikacja Sytuacja na rynku pracy w województwie wielkopolskim w latach 2008–2011 jest kontynuacją opracowania wcześniej wydanego przez Urząd Statystyczny w Poznaniu, gdzie uwzględniono podobną tematykę w odniesieniu do lat 2000–2007. W bieżącej edycji zestawiono szereg informacji umożliwiających charakterystykę procesów aktualnie zachodzących na rynku pracy, a także ocenę kierunków oraz natężenia zaobserwowanych zmian w ujęciu czasowym i terytorialnym (z uwzględnieniem gmin, powiatów i podregionów).

Część tabelaryczną opracowania otwierają tablice przeglądowe, w których podstawowe dane z zakresu rynku pracy na poziomie województwa zaprezentowano dla całego okresu objętego badaniem. Informacje dla województwa wielkopolskiego przedstawiono na tle kraju, wskazując miejsce, jakie ono zajmuje wśród pozostałych województw. W tablicach przeglądowych dokonano ponadto uszeregowania powiatów ze względu na poziom wartości wybranych cech oraz ich udział w wielkościach wojewódzkich, prezentując wyniki dla lat 2008 i 2011.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, miasta na prawach powiatów, gminy, województwo na tle kraju

Pliki do pobrania

Do góry