Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wręczenie Medali za Długoletnią Służbę oraz odznak honorowych „Za zasługi dla statystyki RP”

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
11.02.2019

We wtorek 5 lutego br. w siedzibie Urzędu Statystycznego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnią Służbę oraz odznak honorowych „Za zasługi dla statystyki Rzeczypospolitej Polskiej”.

Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Dominik Rozkrut, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odznaczył 15 pracowników Urzędu Statystycznego w Poznaniu Medalami: Złotym, Srebrnym i Brązowym za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Wręczył także odznaki honorowe „Za zasługi dla statystyki RP”; za szczególne osiągnięcia w dziedzinie statystyki odznaczono 78 osób.

Uroczystość była również okazją do zaprezentowania wiersza, który zdobył 1. miejsce w kategorii literackiej konkursu pt. „Mój rodzic pracuje w statystyce” zorganizowanym po raz pierwszy przez GUS. Wiersz wyrecytował jego autor – Adaś Jastrzębski, lat 11. W gronie zwycięzców konkursu znalazła się także Marysia Maciejewska, która zajęła 3. miejsce w kategorii plastycznej.

Wszystkim odznaczonym i uhonorowanym serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć z uroczystości

Do góry