Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie koniunktury w gospodarstwach rolnych (formularz AK-R)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
16.07.2015

W dniach 16-30 lipca 2015 r. na terenie całego kraju będzie realizowane badanie koniunktury w gospodarstwach rolnych (formularz AK-R).

Celem badania jest pozyskanie informacji o tym, jak rolnicy oceniają aktualną i przewidywaną sytuację gospodarstw rolnych, a otrzymane dane zostaną wykorzystane do opracowania bieżących informacji o sytuacji produkcyjno-ekonomicznej w rolnictwie prognozowania kierunków zmian.

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym przez Państwa potrzebom, Główny Urząd Statystyczny zapewnił możliwość samodzielnego wypełniania ankiet przez internet. W tym celu, przygotowano na stronie internetowej http://www.stat.gov.pl odpowiednią aplikację. Z tej formy przekazania danych będzie można skorzystać w terminie od 16 do 20 lipca 2015 r. Po upływie tego czasu, tj. od 21 do 30 lipca 2015 r. będą się z Państwem kontaktować telefonicznie – teleankieterzy statystyczni. Z zakresem zbieranych danych można się zapoznać na stronie internetowej http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2015/index.htm. Tam również można potwierdzić tożsamość teleankieterów.

Wszystkie dane indywidualne uzyskane w trakcie badania są objęte ścisłą tajemnicą statystyczną i będą wykorzystane tylko i wyłącznie do przygotowania zbiorczych opracowań statystycznych.

Do góry