Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
6
czer

Poznań - biuletyn statystyczny (I kwartał 2018)

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą miasta Poznania m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, finansów przedsiębiorstw, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego.
Czytaj dalej
13
czer

Atlas statystyczny województwa wielkopolskiego

Rok 2018 jest czasem wyjątkowych jubileuszy, które w dziejach kraju wiążą się ze 100-leciem odzyskania niepodległości, w losach regionu – z setną rocznicą powstania wielkopolskiego, zaś w historii polskiej statystyki oznaczają 100. rocznicę utworzenia Głównego Urzędu Statystycznego. Włączając się w obchody tych wydarzeń, Urząd Statystyczny w Poznaniu przygotował „Atlas statystyczny województwa wielkopolskiego”, obszerne opracowanie graficzne ilustrujące przemiany społeczne i procesy kształtujące rozwój gospodarczy województwa. Aspekty społeczno-gospodarcze i środowiskowe ujęte w publikacji stanowią bardzo istotny element polityki spójności.
Czytaj dalej
19
czer

Poznań w 2017 r.

Ulotka promocyjna
Czytaj dalej
28
czer

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego – maj 2018 r.

29
czer

Koniunktura gospodarcza w województwie wielkopolskim w czerwcu 2018 r.

29
czer

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie wielkopolskim w I kwartale 2018 r.

29
czer

Warunki pracy w województwie wielkopolskim w 2017 r.

Do góry