Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Administracja publiczna

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Oferta szkoleniowa Urzędu Statystycznego w Poznaniu

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej oferty szkoleniowej i wyrażamy nadzieję, że projektem zainteresowani będą wszyscy ci, którzy w ramach pełnienia swoich obowiązków i wykonywania zadań wykorzystują źródła informacji oferowane przez statystykę publiczną.

Zakres proponowanego przez Urząd Statystyczny w Poznaniu szkolenia obejmuje następujące bazy danych, dostępne na stronie Głównego Urzędu Statystycznego www.stat.gov.pl:

Szkolenia w wymiarze 4-5 godzin, odbędą się, od godziny 8.30, w siedzibie Urzędu Statystycznego w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 27/29 w następujących dniach:

  • 3 i 17 października br. (wtorek),
  • 8 i 22 listopada br. (środa),
  • 1 i 14 grudnia br. (piątek, czwartek).

Dostępność miejsc na szkolenie jest ograniczona (maksymalnie 16 osób na 1 spotkanie), dlatego o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Urząd zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania, jeżeli nie zostanie osiągnięta wymagana liczba uczestników (minimum 10 osób) lub w przypadku wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń losowych. W przypadku zgłoszenia grupy większej niż 16 osób istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Pani/Pana Urzędu, jednakże wymagane jest wyposażenie sali konferencyjnej/szkoleniowej w projektor multimedialny i komputer z dostępem do internetu.

Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej w terminie do 7 dni poprzedzających rozpoczęcie szkolenia, na adres z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz terminu.

Dodatkowych informacji w sprawie organizacji szkoleń udziela Magdalena Ancan , tel. 61 27 98 325,

Wystawa "Statystyka w Wielkopolsce"

/edukacja-statystyczna/wydarzenia/wystawy/

Do góry