Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Statystyczne badania ankietowe - luty 2017

Urząd Statystyczny w Poznaniu prowadzi badania ankietowe na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dane statystyczne są wykorzystywane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej i gospodarczej województwa, stanowią również podstawę do podejmowania strategicznych decyzji ekonomicznych, społecznych i administracyjnych na wszystkich szczeblach zarządzania.
Czytaj dalej

Publikacja Województwo wielkopolskie w liczbach 2016 - wkładka

24.02.2017
Folder zestawia podstawowe charakterystyki społeczno-gospodarcze opisujące województwo wielkopolskie w 2014 r. Ukazuje udział tego regionu w wielkościach ogólnopolskich, prezentuje go na tle krajów Unii Europejskiej oraz określa jego pozycję wśród pozostałych województw.
Czytaj dalej

Miasta w liczbach 2015 (Tablice)

23.02.2017
Informacja o sytuacji demograficznej, społecznej, infrastrukturze oraz wybrane informacje charakteryzujące potencjał gospodarczy wszystkich miast w Polsce.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie wielkopolskim w styczniu 2017 r.

31.01.2017
Ogólny klimat koniunktury w przedsiębiorstwach z siedzibą w województwie wielkopolskim oceniany jest korzystnie, lepiej niż przed miesiącem, przez prowadzących działalność gospodarczą w zakresie informacji i komunikacji, handlu detalicznego, przetwórstwa przemysłowego, transportu i gospodarki magazynowej. Wskaźnik ogólnego klimatu w jednostkach handlu hurtowego pozostaje na poziomie dodatnim, podobnie jak przed miesiącem.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego - grudzień 2016 r.

30.01.2017
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa wielkopolskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej

Olimpiada statystyczna. Zmierzysz się?

17.01.2017
13 stycznia 2017 r. w Urzędzie Statystycznym w Poznaniu odbył się II etap I Olimpiady Statystycznej (zawody okręgowe).
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry